• تاریخ انتشار: 22 دی 1395 - 16:16
  • سرویس: تجسمی و موسیقی

«صد درصد» قطعه ای از آلبوم جدید محمد نورنیا سه شنبه منتشر می شود

میلاد اکبری آهنگساز و خواننده از انتشار قطعه جدید و آلبوم تازه محمد نورنیا خواننده جوان عرصه موسیقی خبر داد.

میلاد اکبری آهنگساز و خواننده در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی پانا، از انتشار آلبوم تازه محمد نورنیا خبر داد و در این خصوص گفت: ابتدا تصمیم داریم چند قطعه از آلبوم تازه محمد نورنیا را منتشر کنیم یکی از این قطعات آهنگ «صد در صد» است که سه شنبه هفته آینده در فضای مجازی منتشر می شود.

این آهنگساز با اشاره به جزئیات آلبوم توضیح داد: شعر این اثر از سروده های علی ایلیا و آهنگسازی کل آلبوم برعهده من است، همچنین  ترانه قطعه «صد در صد» از محسن شیرالی ، میکس ومستر محمد فلاحی و میلاد فرهودی است. این اثراز شرکت سلفا مجوز گرفته  است؛ امیدوارم آلبوم با استقبال بی نظیری مواجه شود.

اکبری افزود: هزینه زیادی صرف شده تا آلبوم آماده شود؛ این اثربار موسیقیایی زیادی دارد ومردمی است ؛ برای تولید آن از بهترین های ایران استفاده شده است.

این هنرمند در پایان گفت: محمد نورنیا نوازنده خوب گیتار است فعالیت های خود را از سالها پیش شروع کرده است؛ در حال حاضر به صورت جدی به دنبال انتشار آلبوم وتک ترک است ؛ بعد از انتشار آلبوم قصد برگزاری کنسرتی را دارد .

لازم به ذکر است که محمد نورنیا خواننده جوانی است که پیش از این فعالیت هایی در عرصه موسیقی داشته است او که تاکنون به صورت رسمی آلبومی منتشر نکرده است درصدد شروع فعالیت های جدی خود در عرصه موسیقی است.

اشتراک گذاری
captcha