• تاریخ انتشار: 22 دی 1395 - 09:03
  • سرویس: هرمزگان

مدیر سازمان دانش آموزی هرمزگان در پیام تسلیت آورده است:

مبارزات شجاعانه ودین محور آیت الله هاشمی رفسنجانی وی را چهره شاخص نمود

مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان در پیام تسلیت خود آورده است: مبارزات شجاعانه و دین محور حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران رژیم طاغوت و نقش برجسته ایشان در شکل گیری و استقرار جمهوری اسلامی و همراهی حضرت امام راحل از دوران پیش از انقلاب، وی را چهره شاخص و بی بدیل انقلاب اسلامی نمود.

به گزارش خبرنگار پانا هرمزگان، در متن پیام محمود غیبی آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

عروج ملکوتی بزرگمرد تاریخ ایران، بزرگمردی که عمر پر برکت خود را در راه اعتلا و سربلندی کشورش سپری نمود و تا آخرین لحظه حیات شجاعانه مبارزه کرد.

مبارزات شجاعانه و دین محور آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران رژیم طاغوت  و نقش برجسته ایشان در شکل گیری و استقرار جمهوری اسلامی و همراهی حضرت امام راحل از دوران پیش از انقلاب، وی را چهره  شاخص و بی بدیل انقلاب اسلامی  نمود.

آیت الله پس از انقلاب نیز همواره پیشقدم در پذیرش مسئولیت های خطیر بودند و با تمام توان برای تثبیت وتوسعه  انقلاب تلاش کردند. در طول جنگ تحمیلی نیز بعنوان فرمانده جنگ، یک لحظه از مبارزه بازنمانده و  شجاعت، درایت و ذکاوت سیاسی خویش را در عرصه مقاومت و دفاع از اسلام عزیز و کشوربه اثبات رساند.

با پایان یافتن جنگ تحمیلی زره از تن کند و ردای کار پوشید و برای بازسازی وآبادانی کشورش قدم در مسیر سازندگی نهاد و شد سردار سازندگی... بی تردید ایران اسلامی نام پرآوازه فرمانده دوران دفاع مقدس و سردار بزرگ سازندگی را با افتخار بر تارک جبین خود به همراه خواهد داشت.

احیای تدبیر در دولت و مدیریت همراه با عقلانیت در حوزه اجرایی از شاخصه های بارز آیت الله در عرصه سیاست و احیای امید و دین داری، استواری در اسلام ناب محمدی، مداومت در دین مداری تلاش در تدوین تفسیر قرآن ونگارش تاریخ دقیق و تاکید بر اصول اصلی انقلاب اسلامی"استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی"، باورِ صادق ایشان بود.

در نهایت تاسف این  ضایعه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری، ریاست محترم  جمهوری، ملت شریف ایران، جامعه  فرهنگیان و دانش آموزان و بویژه بیت معزز هاشمی رفسنجانی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت برای آن عالم ربانی علو درجات خواستارم.

محمود غیبی
 مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان

اشتراک گذاری
captcha