• تاریخ انتشار: 20 دی 1395 - 09:20
  • سرویس: آذربایجان شرقی

از طرف استانداری اعلام شد:

کسب رتبه اول آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در سرشماری نفوس و مسکن

از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت کسب رتبه برتر در حوزه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پانا از آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجانشرقی در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 اظهار داشت: با تلاش و همدلی همگانی مردم و مسوولان استان، آمار ثبت‌نام اینترنتی سرشماری در آذربایجان شرقی بالاتر از میانگین کشوری بود.
اسماعیل جبارزاده ادامه داد: بیش از یک هزار و 500 آمارگیر در این سرشماری تلاش کردند تا اطلاعات مردم استان را به نحو احسن جمع‌آوری کنند که تلاش آنان قابل تقدیر است.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که تردیدی در اهمیت آمار وجود ندارد، افزود: داده‌ها و یافته‌های آماری باید در راستای حل مشکلات و با استفاده از روش‌های مدرن مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.
جبارزاده اضافه کرد: امیدواریم با ارایه این اطلاعات در سال جاری بتوانیم برنامه‌های استان برای سال 1396 را بر اساس یافته‌های جدید بازنگری و به‌روز کنیم.
استاندار آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر همدلی و هماهنگی مسوولان در عرصه خدمت به مردم، گفت: باید از فرصت‌ها و جایگاه‌های مدیریتی خود برای خدمت به خلق خدا استفاده کنیم.
گفتنی است در این آیین که با حضور رییس مرکز آمار ایران برگزار شد، از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت کسب رتبه برتر در حوزه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در استان آذربایجان شرقی تجلیل و قدردانی شد.

اشتراک گذاری
captcha