• تاریخ انتشار: 20 دی 1395 - 09:14
  • سرویس: کرمان

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

نام ویاد فرزند دیار کریمان، بر تارک انقلاب اسلامی ماندگار است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: نام، یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی، بر تارک انقلاب اسلامی ماندگار است.

به گزارش پانا از کرمان،در متن پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان آمده است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
" انا لله و انا الیه راجعون"
آن یار کزو خانه ما جای پری بود                        سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود
دل گفت: فروکش کنم این شهر به بویش                  بیچاره ندانست که یارش سفری بود
خبر ارتحال ملکوتی یار دیرین حضرت امام (ره) و رهبری، استوانه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، افتخار ایران و فرزند دیار کریمان، نماد صبر و تدبیر و اعتدال، عالم مجاهد، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، موجب اندوه و تاثر فراوان گردید.
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که از شاگردان و یاران صدیق حضرت امام (ره) و مبارزان نستوه دوران انقلاب اسلامی بود، عمر با برکت خود را در راه پیروزی و استقرار نظام جمهوری اسلامی و دوران دفاع مقدس سپری کرد و در مسئولیت هایی خطیر نقش آفرینی کرد.
بزرگ مردی که یاد و خاطره وی تا هماره تاریخ بر تارک انقلاب اسلامی جاودان خواهد ماند و ملت قدرشناس ایران و مردمان دیار کریمان و جامعه شریف فرهنگیان و دانش آموزان کرمانی، خدمات وی را فراموش نخواهند کرد.
اینجانب به نمایندگی از جامعه شریف فرهنگیان استان، ارتحال عالم فرزانه، فرزند سرزمین کرمان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده و بازماندگان محترم ایشان، ملت شریف ایران و مردم نجیب استان، صمیمانه تسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد متعال برای ایشان علو درجات را مسالت می نمایم.
محمد محسن بیگی
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان
اشتراک گذاری
captcha