• تاریخ انتشار: 19 دی 1395 - 14:40
  • سرویس: اقتصادی - راه و مسکن

گزارش تلویزیون مرکزی چین از کسب و کار در ایران 2016

تلویزیون مرکزی چین که به اختصار CCTV نامیده می شود ، در گزارش ویژۀ خود از «مروری بر دنیا در سال 2016» ضمن بررسی وضعیت فضای کسب و کار در ایرانِ پس از برجام، به بررسی برخی از کسب و کارهای شاخص در دوران پسابرجام پرداخت.

به گزارش خبرگزاری پانا ،یکی از کسب و کارهایی که در دوران پسابرجام می توانست با تغییر و تحولات اساسی روبرو شود، گمرکات، و حمل بین المللی بار چه از مبدا ایران و چه به مقصد ایران بود. پیام دانش، مدیر عامل شرکت پست بین المللی PDE که با بیش از 30 سال سابقه در زمینه حمل بین المللی بار فعالیت می کند، در این گزارش می افزاید، که طی سال 2016 و پس از برجام، حجم بارهای ورودی به ایران از اروپا و امارات متحده عربی افزایش محسوسی داشته است، دانش، همچنین در این گزارش اظهار میکند، که تراکنشهای اقتصادی و حمل دریایی بار از مبدا چین نیز با افزایش روبرو بوده است.
شایان ذکر است که شرکت پست بین المللی PDE پس از تملّک شرکت TNT توسط کمپانی آمریکاییِ Fedex به عنوان یک شرکت بومی و بدون وابستگی به برندهای خارجی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به فعالیت در زمینه حمل بین المللی بار و همچنین جابجایی مرسولات پستی به تمام نقاط دنیا می پردازد.

 

اشتراک گذاری
captcha