• تاریخ انتشار: 07 دی 1395 - 10:11
  • سرویس: مرکزی

پیوستن محورهای مدیریت مصرف برق در برنامه تعالی مدارس استان مرکزی

کارشناس ارشد دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر گفت: محورهای مدیریت مصرف برق و ایمنی در برنامه تعالی مدارس استان مرکزی اضافه شدند.

به گزارش خبرنگار پانا استان مرکزی، پاک نژاد در همایش اجرای برنامه تعالی در مدارس با رویکرد مدیریت مصرف و ایمنی در اراک افزود: در کشور ما روند مصرف انرژی رو به افزایش است و این امر باعث می شود تا سال‌های دیگر ذخایر انرژی ما به پایان برسد.

وی ادامه داد: هنگام خرید وسایل برقی باید به برچسب انرژی آن دقت کنید روی آن علامت A درج شده باشد.

کارشناس ارشد دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر اظهار داشت: دانش آموزان، همیاران برق در خانه ها مي باشند و نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی در خانه و مدرسه دارند.

سرپرست مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز گفت: با توجه به اجرای برنامه تعالی مدیریت در مدارس استان از سال تحصیلی 93-94 و توفیق آن در ارتقای پتانسیل های بهبود در مراکز آموزشی توافقی با اداره کل آموزش و پرورش مبنی بر افزودن محورهای ارزیابی مدارس بر مبنای آموزش و اعمال مدیریت مصرف و رعایت ایمنی انجام و مقرر شد که به 13 محور تعیین شده در برنامه تعالی 2 محور مدیریت مصرف و ایمنی نیز اضافه شود.

رفیعی افزود: با افزودن محورهای فوق کلیه مدارس استان ملزم به اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف و ایمنی بین دانش آموزش و پیاده سازی روش های عملی برای کاهش مصارف انرژی واحدهای آموزشی می شوند.

ارائه نکات ایمنی برق از دیگر محورهای سخنرانی در این همایش بود.

اشتراک گذاری
captcha