امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 11:12 تبلیغات

دعای ظریف به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان از خداوند متعال خواست صدای حق و آزادی در میان‌ مردم را اعتلا داده و ستم را از مظلومان دور کند.

آشنا: دانشمندان سازمان انرژی اتمی به تجهیزات قدرت‌آفرین دست یافتند

تهران (پانا)- رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تاکید کرد دانشمندان واقعی در سازمان انرژی اتمی در این چند سال از چالش‌های گریز هسته‌ای عبور کرده‌ و به جای پوسته‌های نمایشی و هراس انگیز به تحقیق و تولید تجهیزات هسته‌ای نوین، نیاز محور و صلح‌آمیز ولی قدرت‌آفرین و آینده ساز دست یافتند.

واعظی: فناوری هسته‌ای از مولفه‌های قدرت ایران است

تهران ( پانا)- رییس دفتر رییس جمهوری تاکید کرد فناوری هسته‌ای امروزه یکی از مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران است و به رغم همه فضاسازی‌های مغرضانه غوغاسالاران در صحنه بین‌المللی، این توانمندی، با شفافیت کامل و قانونمندی حاصل شده است.

معزی: درک مشترک از تهدیدها و راه‌حل‌ها، دلیل مباحثه در ستاد ملی است

تهران (پانا)- علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در رشته توئیتی با تاکید براینکه رویارویی با بحران ⁧کرونا⁩، مستلزم تصمیماتی پیچیده و چند ساحتی است، گفت ایجاد درک مشترک از تهدیدها و راه‌حل‌ها، دلیل مباحثه در ستاد ملی کرونا است.

قالیباف: قانون اقدام راهبردی زمینه رفع کامل تحریم‌ها را فراهم کرده است

تهران (پانا) - رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مناسبت بیستم فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای، گفت که قانون اقدام راهبردی(مصوب مجلس) با شکستن قفل صنعت هسته‌ای، زمینۀ رفع کامل تحریم‌ها را فراهم کرده است.

ظریف: تمام تحریم‌های ضدبرجامی ترامپ باید رفع شوند

تهران (پانا) - وزیر امورخارجه پس از پایان نشست کمیسیون مشترک برجام با بیان اینکه ایران مسیری منطقی برای پایبندی کامل به برجام ارائه می‌کند؛ نوشت تمامی تحریم‌های ضدبرجامی ترامپ، بدون توجه به تمایزات و نام گذاری‌های بی منطق و خوسرانه تحریم‌ها باید رفع شوند.

داشتن توانمندی ویژه ایران دلیل نشستن دشمنان بر سر میز مذاکره است

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز ملی فناوری هسته‌ای اعلام کرد اگر امروز دشمنان با ما سر میز مذاکره می‌نشینند دلیلش داشتن همین توانمندی ویژه‌ای است که کشورهای محدودی در دنیا از آن بهره مند هستند.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی