امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 11:27 تبلیغات

سرنوشت فیلم‌های درحال اکران در شرایط قرمز

فرح بخش: باید به دلیل تعطیلی زودهنگام سینماها خسارت بدهند/وقتی‌که سفرها را باز می‌گذارید چرا سینما را خطرناک می‌بینید/اکران آنلاین هیچ‌وقت جای سینما را نمی‌گیرد/ فروش آنلاین مُسَکنی برای اکران فیلم‌هاست

پاسخ به چرایی تعویق صدور احکام و میزان افزایش حقوق بازنشستگان

تهران (پانا) - چگونگی متناسب‌سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری ابهاماتی را به دنبال داشت که به گفته رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی قرار است این ابهامات بازنگری و ایرادها برطرف شود.

رامین بهنا: باید آموزش آنلاین را بپذیریم

تهران (پانا) - رامین بهنا سرپرست و آهنگساز گروه «بهنا» می گوید باید آموزش آنلاین را بپذیریم حتی اگر این بیماری دست از سر بشر بردارد باز هم به شرایط قبل برنمی گردیم یعنی اینکه آموزش آنلاین ادامه دار و همیشگی می شود.

موج‌های کرونایی، هنر را نشانه گرفته است

تهران (پانا) - در طول یک سال و اندی که از ظهور ویروس منحوس کرونا می‌گذرد افراد جامعه پا به‌پای دغدغه‌هایی که برای وضعیت سلامتشان داشتند، دل‌نگران کسب‌وکار و معیشتشان بودند و جامعه هنری از این مهم مستثنی نبود. در این میان آموزشگاه‌های هنری ازجمله فعالین حوزه طراحی بیشترین آسیب را دیدند و چه‌بسا تا مرز تعطیلی کامل آموزشگاه پیش رفتند.

بهروز نشان: مستند عصای گمشده تا سالها می‌ماند، چون اصالت دارد

تهران ( پانا) - در روزهای کرونازده سینما و تئاتر یک فیلم از نوع مستند و از جنس هنر و تجربه فستیوال‌های بین‌المللی را با موفقیت درمی‌نوردد و از اکرانی به اکران دیگر می‌رود و حالا به ایستگاه اکران آنلاین رسیده است. مستندی که  علی‌رغم اینکه عنوان «عباس کیارستمی» را با خود دارد اما برخلاف اثرهای زیاد دیگری که ساخته‌شده ردپایی از پرداختن به زندگی کیارستمی در آن وجود ندارد. 

هشدار درباره بروز ابرتورم در اقتصاد ایران؛ حجم گسترده‌ای از فعالیت‌ها به سمت دلالی در حال حرکت است

امکان بروز ابرتورم در اقتصاد ایران وجود دارد/دولت‌های مختلف فارغ از جناح و گروه سیاسی نگاه‌شان به بانک مرکزی محلی برای تامین منابع بوده است/میانگین نرخ تورم در سال 99حدود 40 درصد بوده است

واکاوی لایحه تشکیل پلیس ویژه اطفال؛ قانون چه ساز‌وکاری پیش‌بینی کرده است؟

تهران (پانا) - طبق قانون آیین دادرسی کیفری که در سال 92 تصویب شد، برای حمایت بیشتر از حقوق کودکان، نهاد‌های جدیدی از جمله «پلیس ویژه اطفال» در نظر گرفته شد اما هنوز بعد از گذشت 8 سال از این موضوع پلیس ویژه برای کودکان شکل نگرفته است و این لایحه، اواخر سال گذشته در کمیسیون لوایح دولت نهایی شد.

همه عناوین گفت‌وگو