امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 12:36 تبلیغات

تالاسمی؛ مرگ زندگی‌

سیستان‌وبلوچستان با بیشترین آمار بیماران تالاسمی با کمبود خون دست به گریبان است

انتقام عجیب کارگر اخراجی

تهران (پانا) - کارگر اخراجی مغازه فرش فروشی برای انتقام از صاحب کارش نقشه ربودن او را کشید اما وقتی پلیس را در تعقیب خود دید وی را رها کرد.

قتل در میهمانی شبانه

تهران (پانا) - پسر جوانی که در اعتراض به میهمانی گرفتن مستأجرش وی را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود، پس از رضایت اولیای دم، از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

خرید طلا «سوتی» شد

تهران (پانا) -  در سال‌های اخیر همانند سایر بازارها، طلا نیز با تحولات بسیاری روبه‌رو شده است. افزایش قیمت طلا در کشور به عنوان مهم‌ترین متغیر باعث شده است تا میزان تقاضا برای طلای ساخته شده به صورت ویژه و سکه افت محسوسی داشته باشد.

سد راه صنعت گیم «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه»

تهران (پانا) - بازی سازان کشورمان به «عدم صدور مجوز بموقع»، «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه» بازی‌ها از سوی معاونت نظارت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعتراض دارند و این اعتراض را با صدور بیانیه‌ای که به امضای 600 نفر از بازی سازان رسیده است، مطرح کردند.

مثبت اندیش باش

تهران (پانا) - قرار است بزودی خیلی موفق شود. در زندگی شخصی و کارش پیشرفت کند و درهای موفقیت و شادکامی به رویش باز شود.

سیما فقط به دنبال پرکردن کنداکتور؛ سریال‌هایی که حال و هوای رمضانی ندارند

تهران (پانا) - سریال‌های ماه رمضان در گذشته همیشه جزو ماندگارترین سریال‌هایی بودند که از شبکه های مختلف سیما به نمایش در می آمدند که نمونه این مجموعه‌ها صاحبدلان با بازی زیبای حسین محجوب و باران کوثری است اما در سال‌های گذشته تلویزیون بین پخش مجموعه‌های طنز، جدی ، سیاسی و ... گیر افتاده است و در حال دست و پا زدن است و کمتر مجموعه ای را در کنداکتور سیما می‌بینیم که حال و هوای رمضانی داشته باشد.

گیسو و رازهای پیدا و پنهان آن

چرا مهناز افشار، پانته‌‌آ بهرام، فرزاد فرزین، بهاره کیان‌‌افشار، حمیدرضا پگاه و سارا رسول‌زاده در «گیسو» حضور ندارند؟

سفر یک درد است، در خانه ماندن هم یک درد

تهران (پانا) - «همه از نوروز 99 یک خاطره مشترک داریم؛ در خانه ماندن و خط کشیدن دور سفر و میهمانی. دلخوش بودیم تابستان کرونا تمام می‌شود و نوروز 1400 بار و بندیل را می‌بندیم و می‌زنیم به دل جاده. اما یک سال گذشت، قرمز و نارنجی و زرد شدیم ولی بازهم اعلام کردند سفر نروید و اگر بروید مبتلا می‌شوید. مگر یک انسان چقدر ظرفیت دارد؟ یک سال خانه نشینی و تماشای در و دیوار همه ما را افسرده کرده. برای همین ترجیح دادیم ریسک کرونا را به‌جان بخریم تا اینکه به بیماری روحی و روانی مبتلا شویم.»

همه عناوین بخش گزارش