امروز: یکشنبه 29 فروردین 1400 - 06:36 تبلیغات

۴۱۸ حادثه ویژه در هفته گذشته ٩٠٤ مصدوم برجاى گذاشت

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت طی هفته گذشته (از ۲۱ تا ۲۷ فروردین) در مجموع ۴۱۸ حادثه ویژه پرتلفات در سامانه مرکز هدایت عملیات و بحران (EOC) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت شد که در پی این حوادث ۹۰۴ نفر مصدوم شدند.

4 وزیر به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهند

طرح اصلاح قانون انتخابات و تفکیک استان سیستان و بلوچستان امروز بررسی می‌شود/ بررسی طرح ساماندهی خودرو و وضعیت تولید واکسن کرونا و نحوه طراحی سوالات کنکور در دستورکار نمایندگان قرار دارد

5جی؛ ناجی بازار گوشی های هوشمند در دوران «کرونا»

تهران (پانا) -  با شیوع کرونا، اعمال قرنطینه، بروز اختلال در زنجیره تأمین، عدم توانایی مردم در خرید و... بازار تلفن‌های هوشمند در سال ۲۰۲۰ با رکود جدی مواجه شد و شاهد کاهش رشد ۱۰.۵درصدی میزان فروش این گوشی‌ها در جهان بودیم،

۵ درصد دانشجویان غیرایرانی در خوابگاه‌ها اسکان دارند

تهران (پانا) - سرپرست اداره کل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان گفت فقط 5درصد دانشجویان غیر ایرانی که در رشته های پزشکی و مقطع دکتری سایر رشته ها تحصیل می کنند، در خوابگاه های دانشگاه های کشور اسکان دارند.

۳۱ هزار متر نوار ساحلی مازندران طی سه سال گذشته آزادسازی شد

تهران (پانا) - اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران در راستای انجام وظایف حاکمیتی خود در دریا و صیانت از نوار ساحلی و با حمایت دستگاه قضایی، سواحل استان مازنداران به طول ۳۱ هزار و ۱۵۰ متر طی سه سال گذشته را آزادسازی کرد.

۲۹ پروژه حوزه سلامت استان زنجان افتتاح شد

تهران (پانا) - در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، ۲۹ پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.

۱۳ استان کشور درگیر رگبار و رعد و برق

تهران (پانا) - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید در ۱۳ استان کشور طی امروز ۲۵ فروردین خبر داد.

۸۰ درصد خدمات سازمان حج و زیارت غیرحضوری می‌شود

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات امنیت فضای مجازی سازمان حج و زیارت گفت ظرف شش ماه آینده بیش از ۸۰ درصد خدمات مورد نیاز مردم در حوزه حج و زیارت از طریق سامانه های طراحی شده و در دست اجرا به صورت غیر حضوری انجام شود.

همه عناوین عددخبر