امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 11:30 تبلیغات

دیوار خانه‌ام، تابلوی کلاس درسم هست

آستارا ( پانا) - عاشق بچه‌های ساده و مظلوم روستا است. وظیفه خود می‌داند تا در این شرایط بحرانی کرونا، وقفه‌ای در تحصیل دانش‌آموزان ایجاد نشود. این معلم فداکار در روستای کانرود آستارا روی دیوار خانه‌اش برای دانش‌آموزان تدریس می‌کند.

سراسر گیلان قرمز شد

رشت (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد همه شهرستان های گیلان به جز یک شهرستان قرمز است.

وضع کرونا در یزد قرمز؛ بازار همچنان پرتردد

یزد( پانا)- با وجود تاکید ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی مشاغل 2،3 و 4 در تمامی شهرهای قرمز کشور، متاسفانه ستاد استانی مقابله با کرونای یزد مصوبه کشوری را اجرایی نمی کند و همچنان به بازگشایی صنوف اعتقاد دارد و تنها تعطیلی پنجاه درصدی در ادارات دولتی اعمال می شود.

دانش آموزان معلول با ثبت نام در سامانه سناد از منشی کمکی در کنکور استفاده کنند

اصفهان (پانا) - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان اصفهان اعلام کرد دانش‌آموز معلول پایه پنجم دبستان علامه طباطبایی روستای طاد در منطقه پیربکران شهرستان فلاورجان که دچار ضایعه نخاعی شده و معلم او با حضور در منزل به وی آموزش می‌دهد، با راهنمایی درست می تواند از خدمات حمایتی، توانبخشی و آموزشی این اداره بهره ببرد.

قرنطینه برای دانش آموزان، اثرات سوء روانی و ابتلا به اختلالات آموزشی ایجاد کرده است

ورامین (پانا) - با شیوع ویروس کرونا و تعصیلی مدارس و رواج آموزش مجازی،فصل جدیدی بر آموزش رقم خورد، که قرنطینه دانش‌آموزان و عدم تعامل با همسالان اثرات سوء بر سلامت جسمی و روانی، عدم انگیزه و خطر ابتلا به اختلالات آموزشی و استرس‌های طولانی مدت را به همراه دارد.

واکسیناسیون بیماران خاص در خوزستان آغاز شده است

از اول فروردین ماه روند ابتلا به بیماری کرونا شکل افزایشی به خود گرفته است/ هنوز بیماران تالاسمی و دیالیزی زیادی برای تزریق واکسن مراجعه نکرده اند/ علائم نگران کننده ای از تزریق واکسن به گروه های هدف ایجاد نشده است

نوع تربیت والدین و فرایند سنتی آموزش

ساختار خانواده در زندگی ایرانی بسیار محکم، قوی و غنی ایجاد شده است. اعضای خانواده طبق آیین و مذهب و طبق قوانین، روابط ایجاد شده را محکم کرده است. فرزندان از بدو تولد تا جدا شدن از آنها را طی یک روند طولانی مشاهده کرده اند و بسیار به یکدیگر وابسته هستند.

دادستان کهگیلویه، برادر خود را بازداشت کرد

یاسوج (پانا) - دادستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از اطلاع از برگزاری مراسم جشن عروسی در این شهرستان علاوه بر عروس و داماد، برادر خود را نیز که از طایفه عروس بود، دستگیر و بازداشت کرد.

خشونت پنهان کرونا علیه کودکان

گلستان(پانا) - بیش از یک سال از ورود ویروس کرونا به کشور می گذرد و تمام جهان را برای جلوگیری از انتشار بیشتر و کشف راه های مقابله با آن به تکاپو انداخته است. ضربه بزرگی به دنیا وارد کرده و اقتصاد بسیاری از کشورها را روی انگشت خود می چرخاند و همچنان میهمان ماست.

همه عناوین بخش اخبار ویژه