امروز: سه شنبه 18 مرداد 1401 - 05:51 تبلیغات

افتتاح 14 پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی در استان گیلان

رشت (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت همزمان با سراسر کشور، 14 پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی با 62 کلاس درس و زیربنایی بالغ بر 7هزار و 644 مترمربع با اعتباری 362 میلیارد ریالی در استان گیلان به بهره‌برداری 9رسید.

نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس استان گیلان افتتاح شد

رشت (پانا) - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان گفت غرفه ویژه میرزاکوچک خان جنگلی با بهره گیری از بخش های مختلف هنرواره و شخصیت میرزا و اسناد بجا مانده از قیام جنگل در نمایشگاه مدرسه انقلاب دایر گردید.

آموزش حضوری با شناخت دقیق دانش‌آموز موجب تقویت کیفیت یادگیری می‌شود

رشت( پانا)- مادر یکی از دانش‌آموزان می‌گوید مدارس با شناخت دقیق مخاطب و بهره‌گیری از روش های مختلف، ضمن تقویت کیفیت یادگیری دانش‌آموزان، از طریق بهبود روش‌های تجربه، نظارت بر کیفیت را افزایش می‌دهند.

کرونا موجب افت تحصیلی شد

رشت (پانا) - یک کارشناس سنجش و پایش آموزش و پرورش بیان کرد آموزش مجازی سبب ایجاد مشکلات تحصیلی زیاد و مانع بهره‌مندی بهتر دانش‌آموزان از وقت خود شده است.

سلامت دانش‌آموزان و فرهنگیان اولویت اصلی آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی جدید است

رشت ( پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان تاکید کرد آموزش حضوری فقط با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی، همکاری اولیای عزیز و با رویکرد حفظ سلامت کامل دانش‌آموزان، معلمان و خانواده و بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا آغاز خواهد شد.

همه عناوین اخبار مدارس گیلان