صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ پنج شنبه ۴ شهريور - ٢١/١١/١٤٣٧ - Thursday, August 25, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرآموزش و پرورش3 کد مطلب: 80908     
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با پانا تشریح کرد:

جزئیات جدید پذیرش دانشجوی کارشناسی و ارشد در دانشگاه فرهنگیان

خبرگزاری پانا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان ضوابط و جزئیات جدید پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان را تشریح کرد.
۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت 08:08
خبرگزاری پانا+

جهانبخش محبی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در خصوص تعداد پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان در سال آینده تحصیلی، بیان کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو در این مراکز، مطابق با اعلام نیاز آموزش و پرورش صورت می گیرد.


وی افزود: با آغاز سال تحصیلی جدید در مهرماه تنها پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی صورت می گیرد و امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نیز آغاز شود و در سال تحصیلی 93-92 شاهد راه اندازی این مقطع در دانشگاه فرهنگیان باشیم.


سرپرست دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: افق‌های روشنی می‌توان برای دانشگاه فرهنگیان متصور شد که از جمله آن ایجاد مقطع کارشناسی ارشد در تمامی مراکز و تمامی رشته ها و نیز تلاش برای تبدیل تمامی مراکز به پردیس دانشگاهی است.


 امکان تحصیل دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تهران در مقطع کارشناسی ارشد فراهم شد


محبی‌نیا پردیس را محیطی آموزشی میان دانشکده و دانشگاه برشمرد و گفت: بنا به برنامه ریزی‌های صورت گرفته باید در سطح کشور 64 پردیس و در هر استان مراکز ویژه پسران و واحدی ویژه دختران راه اندازی شود.


وی افزود: در حال حاضر دانشجویان می توانند در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و پیوسته و به زودی در مقطع کارشناسی ارشد تنها در تهران، در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل شوند و بحث پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان در حال پیگیری‌های جدی است.


وی اضافه کرد: تشکیل این مقطع تحصیلی در دستور کار دانشگاه فرهنگیان است و با برنامه‌ریزی هایی که صورت گرفته از سال تحصیلی آینده شاهد پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد خواهیم بود.


سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه پنج رشته برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان ایجاد خواهد شد و در مراحل پایانی اخذ مجوز آنها هستیم، خاطرنشان کرد: این رشته ها شامل "علوم تربیتی با گرایش آموزش ابتدایی ویژه معلمان ابتدایی"، "مدیریت آموزشگاهی ویژه مدیران و معاونان"، "مشاوره و راهنمایی ویژه مشاوران"، "رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی ویژه دبیران تربیت بدنی"، "مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی تربیتی ویژه مدیران حوزه های اداری و ستادی" است.


وی اضافه کرد: البته در تلاش هستیم به تدریج کارشناسی ارشد را برای تمامی رشته ها توسعه بخشیم و تامین نیروی متخصص در مقاطع بالاتر همواره از دغدغه های آموزش و پرورش بوده است و آینده این دانشگاه تامین نیروی متخصص آموزش و پرورش است، تا آنجا که حتی طی سال های آینده معلمان مقطع متوسطه هم از طریق هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان به مدارس ورود پیدا کنند.


محبی‌نیا تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان در پی این است که هم از خود دانشجویان دانشگاه و معلمان و هم از خارج از دانشگاه و داوطلبان آزاد اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد کند و البته صلاحیت هایی نیز مد نظر قرار می گیرد و باید احراز شود.


وی ادامه داد: آئین نامه آموزشی پذیرش دانشجوی ارشد هنوز نهایی نشده است، اما باید به زودی به مراحل نهایی برسد که طبق آن دانشجویان از طریق آزمون سراسری کارشناسی ارشد که توسط  سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد، به دانشگاه ورود می یابند.


به گفته سرپرست دانشگاه فرهنگیان هدف از تاسیس دانشگاه فرهنگیان پیش برد برنامه‌های سند عالی آموزش و پرورش  است و یکی از رسالت های مهم این دانشگاه تربیت دبیرانی متخصص در آموزش و پرورش است.


وی در خصوص تبدیل وضعیت مدرسین به هیات علمی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات اساسی در دانشگاه فرهنگیان همین مسئله است و با توجه به آیین نامه‌ها در شورای عالی فرهنگی، موارد تدوین شده در جذب مدرسین و نیروهای آموزشی به اجرا در می‌آید.


محبی نیا یادآور شد: هم اکنون 700 نفر عضو هیات علمی و مدرس در این دانشگاه فعالیت می کنند.


به گفته سرپرست دانشگاه فرهنگیان در حال حاضر مقطع کارشناسی ارشد تنها در تهران راه اندازی شده است اما برخی از استان ها نیز پتانسیل تشکیل این مقطع را دارند.

 نظرات
سلام . برای معلمانی که در آزمون ارشد 92 قبول شده اندتکلیفشان چیست؟امیدوارم اقدام خوبی صورت گیرد.البته اگر زودتر از این ها با سازمان سنجش هماهنگی صورت می گرفت تا در زمان انتخاب رشته تکلیف ما مشخص تر می شد ممنون می شدیم.
تختی

باسلامآیادارندگان مدرک معادل کارشناسی فرهنگیان میتوانند دراین دانشگاه ادامه بدهند یا باید درآزمون جامع شرکت کنند


آقای محبی نیا؛ منتظر خبر های خوشی از طرف شما،جهت تشکیل مقطع کارشناسی ارشد فرهنگیان درسال تحصیلی جدید هستیم.


باسلام.در مورد پذیرش در کارشناسی ارشد در5 رشته اعلام شده آیارشته مدیریت آموزشگاهی شامل معاون پرورشی میشود؟
زهرا

با سلام برای داوطلبین ازاد که علاقه به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان دارند هم امکان ادامه تحصیل در رشته های مذکور وجود دارد و در چه رشته ای باید کنکور بدهند و ایا این افراد در اینده جذب اموزش و پرورش میشوند؟با تشکر لطفا پاسخ دهید
zari

با سلام..دانشگاه فرهنگیان شامل کسانی که درکنکورارشد92که قبول نشده اند میشود؟وتاریخ ثبت نام در این دانشکاه کی هست؟
زینب

تا چه سنی را قبول میکند برای لیسانس گفت 24 برای ارشد چی؟ جواب بدهید
امين وفايي

با سلام.زمان دقيق ايجاد كارشناسي ارشد دانشگاه فرهنگيان در استانها را پيگير شويد.مخصوصا آذربايجان غربي (اروميه)
هیام جرفی

با سلام همکاران خدا خیرتون بده این همه سوال میکنید آخه فکرشو نکردین کی جواب بده! بسپارید به خدا هرچه باداباد داوطلبان 60%فرهنگیان و 40% بقیه زمان شروع دانشگاه= بهمن ماه یا مهر 92 ای هم جواب سوالاتتون
فراهاني

باسلام و احترام ، خواهشمند است تدابيري مبني بر ادامه تحصيل كارشناسان فناوري اطلاعات و دبيران فني حرفه اي در رشته كامپيوتر در مقطع كارشناسي ارشد بيانديشيد تا توانمندي آن ها در رشته هاي تخصصي در آموزش و پرورش افزايش يابد . باتشكر
مرادی

باسلام.من لیسانس تاریخ از دانشگاه تهران هستم.ایا می توانم در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل دهم؟
دانشجو

سلام.می خواستم بدانم آن دسته از کسانی که فارغ التحصیل به غیر از دانشگاه فرهنگیان هستند می توانند کارشناسی ارشد خود را در این دانشگاه بخوانند واینکه مانند دیگر دانشجویان این دانشگاه به استخدام این نهاد در می آیند؟ ممنون می شوم پاسخگو باشید
افسانه

سلام.من لیسانس آموزش ابتدایی از ضمن خدمت فرهنگیان را دارم با توجه به این که لیسانس من معادل می باشدآیا می توانم در رشته کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی فرهنگیان شرکت کنم؟خواهش می کنم به سوال من پاسخ دهید با تشکر.افسانه
مريم

با سلام لطفاً براي ارشد زبان انگليسي هم هر چه زودتراقدام كنيد آيا اطلاع رساني به فرهنگيان به گونه اي هست كه ما به موقع اطلاع حاصل كنيم؟
محمد

با سلام خواهشندست تاریخ پذیرش در مقطع کارشتاسی ارشد را نیز اعلام کنید چرا که خیلیها منتظر این تحول بزرگ هستند
نیکا

لطفا منابع رشته های ابتدایی ومدیریت آموزشگاهی را اعلام کنید تاما هم بتوانیم برای کنکور آماده شویم.باتشکر فراوان
فروغ

با سلام من ليسانس الكترونيك هستم ميخواستم بدونم براي ادامه تحصيل در دانشگاه فرهنگيان بايد چيكار كنم؟چه كنكوري بدم؟امكانش هست؟
مریم

لطفا معدل کارشناسی راتاثیر ندید چون انسانها مدام در حال تغییرهستند ولطفاتاریخ امتحان و ثبت نام را به من ایمیل کن دوست عزیزمتشکرم
فاطمه

سلام. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه دولتی غیر فرهنگیان هستم ولی متاسفانه بعد از دو سال از اتمام تحصیل هنوز نتونستم شاغل بشم. آیا میتونم در آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و در این دانشگاه دانشجو بشم و به استخدام آموزش و پرورش دربیام؟ خواهش میکنم جواب سوالم برام میل کنید چون خیلی خیلی برام مهمه. ممنون
ناشناس

با سلام من لیسانس رشته ی الهیات و معارف اسلامی هستم وفعلا درپست مشاورخدمت میکنم (درآموزش و پرورش)می خواستم ببینم باتوجه به رشته ی کارشناسی ام که با مشاوره و راهنمایی غیرمرتبط است می توانم در کارشناسی ارشد مشاوره در دانشگاه فرهنگیان در سال آینده شرکت کنم/.
سیما

باسلام من از دانش آموخته های تربیت معلم هستم که امسال با توجه به معدل بالا شرایط ثبت نام در استعدادهای درخشان برای ادامه تحصیل در ارشد داشتم اما متاسفانه با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان خود اقدام به آوردن مقطع ارشد کرده سازمان سنجش حق انتخاب دوره های روزانه نداده چرا این شرایط برای فارغ التحصیلان تربیت معلم در دانشگاه های فرهنگیان ایجاد نشده که بتوانند دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنند و در این صورت فقط حق ما ضایع می شود امیدوارم یک اقدام جدی در این رابطه صورت بگیرد.
صدیق

باسلام آیاهمه معلمین کشوراجازه استفاده ازسهمیه دانشگاه فرهنگیان تهران رودارن؟کلاساش طول هفتس یا۵شنبه وجمعس؟باتشکر
رضا

زمانثبت نام دردانشگاه فرهنگيان،مقطع كارشناس ارشدرااعلام نماييد.


خیلی دوست دارم امسال کنکور ارشد دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش ابتدایی باشه که بتونم شرکت کنم و استخدام بشم
مریم

سلام تاریخ ثبت نام کارشناسی ارشد چی شد من ودوستانم باجان ودل منتظریم
آ ر ا م

مرسی از سایتتون . فقط خواهشا برای دانشگاه فرهنگیان بوشهر برای مقطع ارشد هم جذب کنید. یه توضیحی بدید ممنون میشم
رز

سلام توروخدابحق شبهای قدریه فکری برای دانشجوهای دانشگاه تربیت معلم سابق وخوارزمی فعلی بکنیدکه به امیداستخدامی این دانشگاه روانتخاب کردن لااقل براارشدیه اولویت بهشون بدید؟مرررشی
سعید

باسلام امکان ادامه تحصیل فرهنگیان درمقطع کارشناسی ارشددر مراکز استان ها کی فراهم می شود.
مهدی

با سلام لطفا بین رشته های دیگردر انتخاب دانشجودرمقطع کارشناسی ارشد تبیض قاعل نشوید و امکان رقابت بین همه ایجاد کنید
زهرا

احتراما تقاضا مي شود سهميه اي براي فرزندفرهنگيان بازنشسته در رشته كارشناسي ارشد دانشگاه فرهنگيان در نظر بگيريد باتشكر فرهنگي بازنشسته
ر

ایا فارغ التحصیلان ارشد دانشگاه فرهنگیان به استخدام اموزش پرورش در میایند خواهشا ارشد ریاضی هم اورده شود
سجاد

باسلام سپاسگزاریم از مسولان به خاطر تحول بنیادی در اموزش وپرورش اما یه خواهش از مسولان اینه که منابع وتاریخ امتحان ارشد رو هر چه زوتر اعلام کنن؟
pegah

با سلام برای داوطلبین ازاد که علاقه به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان دارند هم امکان ادامه تحصیل در رشته های مذکور وجود دارد و در چه رشته ای باید کنکور بدهند و ایا این افراد در اینده جذب اموزش و پرورش میشوند؟با تشکر لطفا پاسخ دهید
اصغر

آیا در تبریز هم کارسناسی ارشد در رشته زمین سناسی فرهنگیان هست؟
مژگان

با سلام آیا من که لیسانس علوم تجربی هستم هم میتونم در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام کنم؟؟
محمد

سلام من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی کامپیوتر هستم. بصورت آزاد میشه در مقطع ارشد دانشگاه فرهنگیان شرکت کرد؟ ممنون میشم از شرایطش اطلاعات بیشتری بدید
جلال

سلام.دبیران حرفه وفن در چه رشته هایی در مقطع ارشد میتوانند شرکت کنند؟تشکر
حمزه خلیفه

با سلام لطفا، اگر ممکن است تاریخ و منابع آزمون را اعلام فرمایید و هم لطف کنید بفرمایید که آیا رتبه اولی ها (طبق آیین نامه استعداد های برتر) و کسانی که اختراع و ابتکارات آموزشی ثبت شده دارند آیا می توانندامتیاز از ویژه برخوردار شوند؟
علی

ما فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس سایر دانشگاهها که یکی از فرصت های شغلی ما آموزش و پرورش بود تا قبل از این قانون جدید کم هم که نیستیم چکار باید کنیم مخصوصا رشته ها انسانی و علوم پایه
الهه

باسلام من لیسانس الهیات دارم آیا می توانم در مقطع ارشددر دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم شرایط برای پذیرش دانشجو چه جوری ممنون میشم پاسخ بدین
آیدا

در حق من خیلی کم لطفی شد من در دانشگاه فرهنگیان تحصیل میکردم ونفر اول شدم وبرای ارشد چون جزء ده درصد در دوره کار دانی نبودم نتونستم از امتیاز رتبه اولی استفاده کنم تو رو خدا کار دانی چه ربطی به ارشد داره چرا سنگ پیش ما که طالب ادامه تحصیلیم می اندازین
مریم

ازکارشناسی ارشد خبری نشد؟؟؟؟؟؟خیلی بی خیالید دوستون دارم
الناز

سلام من کارشناسی طراحی فرش دستباف دارم الان به عنوان دبیر شرکتی مشغول هستم چطورمیتونم وارد دانشگاه تربیت معلم بشم خواهشا جواب بدبد
آرزو

سلام.من لیسانس زبان وادبیات فارسی دارم میتونم ارشد دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم؟
امیر

با سلام لطفا بفرمایین در کنکور 93 هم دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان ÷ذیرفته میشه یا نه؟
مینا

رشته تربیت بدنی فقط ویزه فرهنگیانه
ستاره

با عرض سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم که دانشگاه فرهنگیان برای مقطع ارشد فقط دانشجویان دانشگاه خود و رشته های دانشگاه خود را پذیرش میکند یا از سایر رشته ها و دانشگاه های دیگر هم پذیرش می کند. ممنون میشم از پاسخگویی شما.
رها

باسلام میخواهم دانشگاه فرهنگیان ارشدثبت نام کنم ولی در موردثبت نام اطلاعاتی نمیدهد.وصفحه ای برای آن باز نمیشود.ازمرداد92تامهر92 مرتباپیگیرم چگونه ثبت نام کنم؟
نگار

امسال تو کنکور 92 دانشجو می پذیرد؟
مرجان

سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم میخوام برای ارشد دردانشگاه آموزش وپرورش ادامه تحصیل بدم !آیامیتونم یانه لطفا راهنمایی کنید
زهرا

سلام سال 81دررشته مدیریت آموزشی لیسانس کرفتم ازسازمان مدیریت دولتی مدرک اینجانب معادل هست؟خیلی دوست دهرم ادامه تحصیل دهم وارشد بگیرم لطفا رهنمایی کنید.
مسعود

ليسانس زبان انگليسي از ضمن خدمت فرهنگيان هستم. براي ادامه تحصيل در دانشگاه فرهنگيان بايد چيكار كنم؟
سارا

باسلام بنده ليسانس كامپيوتر گرايش نرم افزار دارم . آيا ميتوانم در دانشگاه فرهنگيان ادامه تحصيل دهم ؟؟؟
مهدی پناهی

باسلام.لطفا پاسخ قطعی در مورد پذیرش دانشجوی ارشد در استان زنجان در سال تحصیلی 93-94 را بگویید.با تشکر
غزل

سلام من کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه پیام نور دارم چگونه میتوانم وارد دانشگاه تربیت معلم بشم؟لطفا مرا راهنمایی کنیدو جواب را بع ایمیل ارسال کنید
رحیم

سلام من لیسانس ساخت وتولید گرفتم از دانشگاه علمی کاربردی.برای ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان میتونم شرکت کنم.لطفا راهنماییم کنید
عذرا

سلام زمان ثبت نام در کارشناسل ارشد فرهنگیان چه زمانی خواهدبود ؟ لطفا" اطلاع رسانی کنید وخواهش می کنم سن را از شرایط ثبت نام قرار ندهید
سمانه

سلام.من لیسانس پتروشیمی هستم.آیا منم میتونم به طور آزاد از رشته ی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم؟
سودابه

سلام خواهرم 25 سال سن دارد کارشناسی ریاضی کاربردی را از دانشگاه شیراز گرفته است آیا میتواند کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان شرکت کند
فریدون

سلام درمورد کارشناسی ارشد توضیح دهید
علی

سلام ایا باداشتن لیسانسی غیر ازدانشگاه فرهنگیان میتوان واردکارشناسی ارشد در ان دانشگاه شد
وحید شیرنژاد

لطفا زمان دقیق پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان را اعلام نمایید تا از دست این دانشگاه ازاد رها شویم
مهناز

سلام خدمت شما ایا افرادی که کارشناسی خود را از دانشگاه دیگری غیر از فرهنگیان گرفته باشد میتواند کارشناسی ارشد فرهنگیان شرکت کند؟؟؟؟
شهرزاد

سلام خسته نباشین.من لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه یزد هستم.آیا میتوانم ارشد آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان را بخوانم.لطفا تا وقت ثبت نام ارشد تمام نشده جواب بدین متشکرم
شقايق

سلام كي در رشته هاي ديگر بغير از اين 5 رشته هم پذيرش خواهيد داشت؟
شیوا

سلام.من لیسانس ادبیاتوزبان فارسی تربیت معلم دانشگاه ازادهستم.میخواستم بدونم میتونم درازمون ارشد فرهنگیان شرکت کنم؟اگر میتونم بعدجذب اموزش و پرورش میشوم؟
زهرا

آیا می توان با رشته کارشناسی آموزش ابتدایی ارشد کامپیوتر خواند؟(کاردانیم فناوری اطلاعات بود)
منا

سلام دانشگاه فرهنگیان شعبه بندرعباس برای سال 92 راه اندازی شده است؟
مهدی

در سال 93 همه دانشگاههای فرهنگیان دانشجو میگیرند؟
amin

چچقدر رتبه باید آورد تا به دانشگاه فرهنگیان قبول شد
نجمه

سلام خوشحالم تو آزمون كارشناسي كه ناحقي شد چون من كنكور 89بودم و اون موقع تربيت معلم نمي گرفت اميدوارم دوباره اين حق به همه داده شود تا معلم شوند
حامد

ایادرسال 93دانشگاه فرهنگیان دانشجو می پذیرد
یونس

چگونه میتوانم از دانشگاه فرهنگیان وام متاهلی بگیرم
مریم

من کارشناسی پرستاری میخوانم و در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت معلم را دارم؟


چرا مديران ومعاونان حق ادامه تحصيل داشته باشند بس معلمان چي چراتفاوت قايل ميشيد
جواد

با سلام . آیا در استان بوشهرهم دانشگاه فرهنگیان رشته ای دارد ؟
mmn

سلام دانشجو ترم اخر كارشناسي فيزيك هستم ايا كنكور94 ميتونم از سميه دانشگاه فرهنگيان استفاده كنم اقدام به تحصيل نمايم
مهدی

سلام میخاستم بدونم دانشگاه فرهنگیان در مقطع ارشد درسال 93-94 دانشجو میگیره از رشته های دیگه..شرایطشو
الهام

سلام چرا دانشگاه فرهنگیان اولازتحصیلکرده ها نیروجذب نکرد پس تکلیف بی کارهای تحصیلکرده چیه
مریم

باسلام من فارغ التحصيل رشته كاردانی پیوسته کامپیوتر هستم آیا می توانم برای کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل بدهم و آیا مانند دیگر دانشجویان این دانشگاه به استخدام این نهاد در می آیم؟ لطفا نحوه پذیرش در این دانشگاه به چه صورت است؟ممنون می شوم پاسخگو باشید.
توران

با سلام.امسال در دانشگاه خوارزمی تهران قبول شدم اما به علت داشتن مدرک کارشناسی از مرکز مدیریت دولتی ثبت نام نشدم دانشگاه کفت بنا به مصوبه28/5/92کمیته انقلاب فرهنگی مدارک معادل بعداز سال77 حق ادامه تحصیل در دانشگاههای دولتی را ندارند به نظر شما این عین ظلم در حق ما نیست اگر این مدارک اعتبار ندارند چرا اموزش وپرورش ما را تشویق به رفتن به این مراکز کردند وچرا همتن زمان اطلاع رسانی نکردند که ما به این مراکز نا معتبر به نظر اونا نریم.ایا این عین ظلم نیست؟!!!چه کسی جوابگوی تلف شدن این زمانهای ما واون همه هزینه ای است که صرف کردیم؟ البته من در ازمون جامع هم قبول شدم اما بازهم براشون ارزشی نداشت
محمد محمد طاهری

با سلام برای ثبت نام در رشته مدیریت اموزشگاهی چه کتابهایی باید مطالع کرد و و برای ثب نام دفترچه جداگانه می ایدیا با دفترچه کارشناسی ارشد سراسری باید ثبت نام کرد
بهزاد

سلام من دوازده بار پیام دادم ولی جوابی نگرفتم در ضمن هر کی سوالی میپرسه ولی جوابشو در زیزرش نمیدین تا همه نگاه کنن چه برسع به من
عمه فاطی

سلام قبولی در دانشگاه تعهد خدمت دارد؟چند سال؟
یاس سفید

همه ی سوالات خودتون در باره ی دانشگاه فرهنگیان روازاین شماره بپرسید جای کامنت الکی گذاشتن که هیچ جوابگویی هم نداره! 9099071611

نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


پیام تبریک مدیر آبفای روستایی شهرستان ری 19:55 آماده سازی مدارس منطقه 20 برای سال تحصیلی جدید 19:48 برگزاری اولین کنگره شهدای نهضت جهانی اسلام در شهرری 19:41 افتتاح دو سالن ورزشی در غرب فارس 18:39 اعلام نتایج روز دوم مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در شیراز 18:30 استاندار فارس با اعضای جامعه روحانیت شیراز دیدار کرد 18:15 ارسال بیش از 500 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ریاضی کشور در شیراز 18:7 طی 5 ماه گذشته 226 طرح پاکسازی محلات انجام شد 18:1 بازدید مشاوران تحصیلی آموزش و پرورش ازدانشگاه آزاداسلامی واحد اسلامشهر 17:51 کشف و شناسایی 210 کانتینر قاچاق صحت دارد/ در مستندات محدودیت داریم 17:27 اندیشه ی دینی اندیشه ای زیبا،بهنجار،متعادل وشوق انگیزاست 16:55 کسب رتبه برترشورای دانش آموزی شهرستان قدس 16:19 برجام زمینه ساز احترام تمام دنیا به حقوق هسته ای ایران شده است 16:4 پخش اخبار هواشناسی به صورت زنده از استودیو خبر صدا و سیما 15:39 وزیر آموزش و پرورش صبح پنجشنبه وارد ایلام شد 15:33