صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد - ٢٠/١٠/١٤٣٧ - Tuesday, July 26, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرسیاسیمجلس کد مطلب: 50435     
طبق مصوبه مجلس،

نحوه تعیین اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی مشخص شد

خبرگزاری پانا: نمایندگان مجلس مصوب کردند که مدیر عامل بانک کشاورزی به پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و تصویب مجمع عمومی بانک مذکور، منصوب شود.
۱۳۹۱ سه شنبه ۱۷ بهمن ساعت 10:09
خبرگزاری پانا+بانک کشاورزی+نحوه تعیین هیان مدیره

به گزارش خبرگزاری پانا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) رسیدگی به طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی را ادامه دادند.

در این جلسه ماده 2 این طرح مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار گرفت وکلای ملت پس از رسیدگی به چندین پیشنهاد هیچ یک از آنها را تصویب نکردند و سپس اصل ماده را مصوب کردند.

به موجب مصوبه مجلس، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بانک کشاورزی به پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و تصویب مجمع عمومی بانک مرکزی و با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب می‌شوند.

وکلای ملت با 159 رای موافق، 60 رای مخالف و 15 رای ممتنع از 249 نماینده حاضر در جلسه، این ماده را مصوب کردند.نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


رونمایی از سپاهان ویسی / آغاز پرسپولیس با نبرد استاد و شاگرد 6:46 مهلت ثبت‌نام کتب درسی ابتدایی و پیش‌دانشگاهی تمدید شد 5:33 ادامه سلطه نوجوانان ایران بر شطرنج جهان / صدر جدول دست نخورده ماند 5:32 تغییر اولین مدیر پروازی پتروشیمی ماهشهر 2:45 بازتاب دستور وزیر نفت و انتصاب مدیران بومی در پتروشیمی ماهشهر 2:41 آب شرب هندیجان با بالا رفتن شوری آب رودخانه با کمبود فشار مواجه شد 2:23 برپایی جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی باغملک 2:0 نظارت بر عملکرد کانون‌های فرهنگی مساجد هندیجان تشدید می‌شود 1:59 حمایت ایران از مبارزه با القاعده و بوکوحرام 1:41 یوفا، لیورپول و سویا را جریمه کرد 1:39 برداشت 85 درصد از آب‌های زیرزمینی در پایتخت/ آسیب آبخوان‌های تهران 1:39 لیونل مسی ارزشمندترین فوتبالیست جهان شد 0:26 نمایشگاه نقاشی اعضای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 23:36 صبا مطابق میل ما بازی کرد/ بازیکنانمان با توپ‌ بازی مشکل داشتند 23:6 در هر دو نیمه بهتر از استقلال کار کردیم 23:5