صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ پنج شنبه ۴ شهريور - ٢١/١١/١٤٣٧ - Thursday, August 25, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبراجتماعی کد مطلب: 33692     
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی به پانا خبر داد:

اعتراض بازنشستگان به میزان افزایش حقوق در سال 92/ حقوق بازنشستگان مطابق با نرخ تورم افزایش یابد

خبرگزاری پانا: رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اعمال افزایش حقوق بازنشستگان برای سال 92 گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به اعمال 18 درصد افزایش حقوق خود برای سال آینده معترض هستند.
۱۳۹۱ دوشنبه ۴ دي ساعت 09:02
خبرگزاری پانا+

علی اکبر خبازها در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با بیان اینکه بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به اعمال 18 درصد افزایش حقوق خود برای سال آینده معترض هستند، اظهار داشت: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جلسه 26 آذرماه پیشنهاد افزایش 100 هزار تومان برای مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان را مطرح کرد که ما نسبت به این افزایش معترض هستیم و آن را نپذیرفتیم چرا که می دانیم نرخ تورم بالاتر از این حرف هاست.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تصریح کرد: اگر مسئولان تأمل کنند و نرخ تورم را از بانک مرکزی استعلام کنند می توانند به افزایش حقوق به توافق برسند.
وی با بیان اینکه تقاضای ما برای افزایش حقوق بیش از نرخی است که اعلام شده است، گفت: با عنایتی که مدیرعامل سازمان و وزیر تعاون نسبت به بازنشستگان دارند در این پیشنهاد تجدید نظر کنند.
خبازها همچنین ضمن درخواست از وزیر کار و رفاه برای در نظر گرفتن حقوق بازنشستگان بر اساس نرخ تورم واقعی تصریح کرد: درخواست می شود که وزیر رفاه، بودجه سازمان را با نرخ واقعی تورم در نظر بگیرد و پس از آن افزایش حقوق را مد نظر قرار دهد.
به گزارش پانا، سعید مرتضوی- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با ارائه پیشنهاد افزایش 18 درصدی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده، اظهار کرد: در صورتی که علی‌رغم افزایش 18 درصدی، میزان افزایش حقوق به 100 هزار تومان نرسد، مستمری این بازنشستگان حداقل 100 هزار تومان افزایش می‌یابد و از ابتدای فروردین 92 اجرا می‌شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم هر میزان افزایش حقوق و مستمری را برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران اعمال کنیم، عنوان کرد: هر پیشنهادی که ارائه می‌شود باید پس از بررسی و تصویب هیات مدیره، به هیات امنا رفته و در آنجا در صورت احراز آمادگی پرداخت از سوی تامین اجتماعی، به تصویب برسد. من این قول را می‌دهم که حداقل 18 درصد به حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال آینده اضافه شود و در صورتی که با اعمال 18 درصد، باز هم افزایش حقوق کمتر از 100 هزار تومان باشد، آن را به 100 هزار تومان می‌رسانیم.


نظرات


شقايق

خيلي ممنون از زحمات همه عزيزان ، خودتان قضاوت كنيد بعداز بازنشستگي كه ديگه نه اضافه كاري هست و نه مزاياي ديگري آيا اين حقوق با اين تورم همخوني داره تازه تعدادي از بچه ها ازدواج كرده اند و يكي حالا شده اند 3 يا چهار نفر مخصوصاً اگر بازنشسته خانم باشد و سر پرست خانواده هم باشه و يا دختر دم بخت داشته باشد آيا اين حقوق جواب گوي زندگي هست . خدا كند با كمك مسئولين محترم اين تورم از بين برود انشاالله

نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: