صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ پنج شنبه ۶ خرداد - ١٨/٨/١٤٣٧ - Thursday, May 26, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبردفاتر نمایندگی داخلیهرمزگان کد مطلب: 174693     
معاون آموزشی آموزش و پرورش جاسک خبرداد :

تشکیل کارگروه ارتقا کیفیت مدیریت آموزشگاهی در جاسک

خبرگزاری پانا: معاون آموزشی آموزش و پرورش جاسک در رابطه با طرح بهبود و ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی،از تشکیل کارگروه ارتقا کیفیت مدیریت آموزشگاهی این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ دي ساعت 08:45
خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرگزاری پانا،محسن اسماعیلی در این جلسه گفت : مدیران مدارس مهمترین و تاثیر گذارترین رکن نظام تعلیم و تربیت در برنامه ریزی، ساماندهی، هدایت و نظارت و ارتقای فرآیند آموزش می باشند.


معاون آموزشی آموزش و پرورش جاسک اظهار داشت: کیفیت بخشی به مدیریت آموزشگاهی با رویکرد برنامه محوری از اولویت های وزارت آموزش و پرورش در برگزاری طرح بهسازی مدیریت آموزشگاهی است.


وی هدف از اجرای این طرح را ارتقای توانمندی مدیران در تدوین و اجرای برنامه سالانه آموزشگاه ها و کاهش فاصله بین وضعیت موجود و وضعیت مطلوب در مدرسه خواند و افزود: ارتقای کیفیت آموزش و مهارتهای فنی مدیریتی و بکارگیری یافته های علمی پژوهشی در فرآیند مدیریت آموزشگاه ها از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشند.


اسماعیلی گفت: طرح بهسازی مدیریت آموزشگاهی در برنامه ریزی و سازماندهی مناسب منابع، ایجاد انگیزه مثبت در عوامل اجرایی و آموزشی، استفاده از فناوری های نوین و ارتقای کیفیت آموزش در اثر تغییر و بهبود برنامه ها موثر خواهد بود.







نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی: