صفـحه اصــلی| ۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد - ٢٠/١٠/١٤٣٧ - Tuesday, July 26, 2016
گروه های خبری
سایـــر خدمات
آرشیو خبرسیاسی کد مطلب: 144664     

شهادت ۱۴ مرزبان هنگ مرزی سراوان در درگیری با اشرار

خبرگزاری پانا: در درگیری دیشب تروریستهای مسلح وابسته به بیگانه با ماموران هنگ مرزی سراوان ۱۴ نفر شهید و ۶ نفر زخمی شدند.
۱۳۹۲ شنبه ۴ آبان ساعت 11:20
خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرگزاری پانا، معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت : در این درگیری که دیشب در نقطه صفر مرزی به وقوع پیوست 2 مامور مرزبانی مفقود شده نیز پیدا شدند.

وی افزود : تروریستها با استفاده از تاریکی شب در داخل خاک پاکستان متواری شدند.

سردار سرتیپ ذوالفقاری فرمانده مرزبانی کشور نیز گفت : اشرار مسلح در مرزهای جنوب شرق کشور همواره سعی بر ضربه زدن به استحکامات و پاسگاههای مرزی را دارند که در نتیجه هوشیاری ماموران ناکام می مانند.

سردار سرتیپ ذوالفقاری افزود: متاسفانه شب گذشته اشرار مسلح با کمین ، هنگام جا به جایی ماموران پاسگاه ، اقدام به درگیری و به شهادت رساندن جمعی از ماموران هنگ مرزی سراوان کرد.

هلاکت شماری از تروریستهای مسلح در مرز سراوان

در درگیری شب گذشته مرزبانان کشورمان با تروریستهای مسلح وابسته به بیگانه تعدادی از تروریستها به هلاکت رسیدند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت : منطقه صفر مرزی که محل درگیری مرزبانان کشورمان با تروریستهای مسلح وابسته به بیگانه شد از مناطق بسیار نا امنی است که دولت پاکستان اشراف امنیتی بر آن ندارد و چندین بار به دولت پاکستان برای برقراری امنیت در این منطقه مرزی هشدار داده شده است .

وی افزود : تروریستهای مسلح وابسته به بیگانه از طریق مرز پاکستان وارد کشورمان شده بودند و بعد از درگیری و به شهادت رساندن مرزبانان کشور و با دادن تلفات به خاک پاکستان متواری شدند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان افزود : اخباری مبنی بر گرفتن گروگان از مرزبانان کشورمان توسط تروریستهای مسلح وابسته به بیگانه صحت ندارد .نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


تغییر اولین مدیر پروازی پتروشیمی ماهشهر 2:45 بازتاب دستور وزیر نفت و انتصاب مدیران بومی در پتروشیمی ماهشهر 2:41 آب شرب هندیجان با بالا رفتن شوری آب رودخانه با کمبود فشار مواجه شد 2:23 برپایی جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی باغملک 2:0 نظارت بر عملکرد کانون‌های فرهنگی مساجد هندیجان تشدید می‌شود 1:59 حمایت ایران از مبارزه با القاعده و بوکوحرام 1:41 برداشت 85 درصد از آب‌های زیرزمینی در پایتخت/ آسیب آبخوان‌های تهران 1:39 نمایشگاه نقاشی اعضای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 23:36 صبا مطابق میل ما بازی کرد/ بازیکنانمان با توپ‌ بازی مشکل داشتند 23:6 در هر دو نیمه بهتر از استقلال کار کردیم 23:5 تیر دروازه استقلال را یک امتیازی کرد 22:44 آگهی مناقصه عمومی واگذاری سرویس مدارس اعلام شد 21:58 عملیات کلنگ زنی و ساخت 13پروژه آموزشی ، نیمه اول مرداد ماه آغاز خواهد 21:49 نود و یکمین جلسه شورای نظارت بر مدارس آموزش از راه دور برگزار شد 21:39 کاظمی: شکست مقابل ما برای ذوب‌آهن سنگین بود 21:3